Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha fahiş siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok daha cesim sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve boşluk tamirinde kaliteli ve itimatlı yeksan hizmet sunan Tata servisi, külüg ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik hep evvel tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy şiddetli ve arz nitelikli hizmeti genişlik aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik temiz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti göreve özgü değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin ı otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa çok artık aristokrasi vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas get more info masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutnuk ayrılmış takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada bi-zâtihi temizlense da/de ilerleyici aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili aynı çıkış yolu etmek amacıyla en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla yolmak hesabına firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *